סלי ירקות  - מהחקלאי לצרכן

תקנון

ברוכים הבאים לאתר "דורי תוצרת חקלאית". אתר זה הוקם במטרה לאפשר ללקוחותינו רכישה של ירקות ופירות איכותיים המגיעים הישר מהחקלאי ללקוח והכל בקליק אחד ובמחירים נוחים.

אתם מוזמנים להנות מחווית קנייה פשוטה, נוחה ומתקדמת באתר זה שהוקם במיוחד עבור קהל לקוחותינו. לצורך הנאה מלאה וקבלת שירות איכותי ומלא אנו נבקשכם לקרוא תקנון זה ולהקפיד לפעול לפי תנאי האתר והכל כדי למקסם את חווית השרות שלכם באתר "דורי תוצרת חקלאית".

מה תמצאו אצלנו באתר

הסחורה אותה אנו משווקים באתר הינה סחורה טרייה ואיכותית הנאספת מהמשק הפרטי שלנו ובמידת הצורך ובהתאם לעונה ממשקים פרטיים של חקלאים עימם אנו עובדים. הסחורה מגיעה במספר גדלים שונים המכילים בתוכם מגוון גדול של ירקות ופירות בהתאם לעונות השנה ובהתאם למלאי והכל בכדאי לספק ללקוח סל קניות טרי ואיכותי. 

שלבי הקנייה 

בתחילת כל שבוע נפרסם את המוצרים אותם יהיה ניתן להזמין באתר במהלך אותו שבוע. המוצרים יהיו מוצעים לקהל הרחב עד גמר המלאי. המוצרים יסופקו באזורי החלוקה הקבועה המצוינים באתר וכל לקוח יוכל לבחור את מקום קבלת המשלוח בהתאם למיקומו של אזור החלוקה באותה עיר בה מתבצעת חלוקה. תינתן אופציה לשירות הספקה עד לפתח בית הלקוח - בעלות נוספת. 

בכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו: 

טלפון\וואטסאפ 052-8022380


לשם נוחות האמור בתקנון זה מנוסח בלשון זכר, אך כל האמור בו מיועד לנשים וגברים כאחד. כמו כן, כל האמור בלשון רבים, יש לקרוא כאילו נאמר אף בלשון יחיד, לפי העניין ולהיפך.

1. תנאי שימוש

בעת כניסה לאתר "דורי תוצרת חקלאית"  ובעת שימוש באתר זה, בכל דרך שהיא ולכל צורך, הנכם מסכימים ומחויבים לתנאי השימוש באתר כפי שמוגדרים הם בתקנון זה ובהתאם לעדכונם מעת לעת. 

אנו שומרים את הזכות לשנות תקנון זה ו/או כל הוראה אחרת באתר מעת לעת, לפי שיקול דעתנו הבלעדי, וללא שתימסר על כך הודעה מראש, ולכן יש לבחון את תנאי תקנון זה לפני כל שימוש באתר. כל שינוי בתנאי התקנון יכנס לתוקף מיד עם פרסומו באתר במסגרת התקנון. 

על ידי שימוש באתר הנך מאשר כי הוראות תקנון זה נקראו על ידך וכי הנך מסכים ומתחייב למלא אחר האמור בו. אם אינך מסכים לתנאי השימוש המפורטים בתקנון זה או לכל הוראה אחרת המופיעה באתר ו/או בכל חלק ממנו ו/או מתכניו, עלייך להפסיק את השימוש באתר זה.

משתמש אשר בחר לבצע הזמנה דרך האתר מסכים בכך לתנאי התקנון ולתנאים הקבועים באתר וכן, מסכים לחיובו בכרטיס אשראי ו/או באמצעי התשלום אשר נמסר על ידו במעמד ביצוע ההזמנה באופן מודע ומרצונו החופשי.

משתמש אשר השלים את תהליך ההזמנה באתר לא יוכל לבוא בטענות בנוגע למחיר המוצר באתר ו/או טיב השירות המוצע באתר זה.

ביצוע רכישה באתר זה אפשרי ככל והינך מעל גיל 18 וכי הינך כשיר לבצע פעולות משפטיות מחייבות. במידה ובעת ביצוע הזמנה באתר המשתמש הינו קטין (מתחת לגיל 18) או אינו זכאי לבצע פעולות משפטיות ללא אישור אפוטרופוס, המשתמש נדרש לידע את האפוטרופסיים החוקיים שלו ולקבל את אישורם לביצוע כל פעילות, מכל סוג שהוא, במסגרת האתר. כל פעילות אשר תבוצע על-ידי הקטינים באתר מהווה הסכמה כאמור.

2. רכישה באתר

3. ביצוע הזמנות – 

ניתן לבצע הזמנה דרך האתר בהתאם לתהליך ההזמנה הקבוע באתר, בכל עת. מערכת ההזמנות באתר עובדת 24/7 וניתן לבצע הזמנה בכל זמן ובכל שעה ומכל מקום. ההזמנה תטופל ותסופק בהתאם לשעות הפעילות של החברה והמועד הקבוע לאספקת המשלוח, כפי המופיע בתקנון זה ו/או באתר. 

אתם מוזמנים להנות מחווית קנייה פשוטה, נוחה ומתקדמת באתר זה שהוקם במיוחד עבורכם. לצורך הנאה מלאה וקבלת שירות איכותי ומלא אנו נבקשכם לקרוא תקנון זה ולהקפיד לפעול לפי תנאי האתר והכל כדי למקסם את חווית השרות שלכם באתר "דורי תוצרת חקלאית".

באתר קיימת רשימה של אזורי חלוקה לצורך ביצוע הזמנה. רשימה זו תעדכן מעת לעת בהתאם לצורך ובהתאם להחלטת החברה. 

לאחר ביצוע ההזמנה דרך האתר ישלח אימייל המאשר את קבלת ההזמנה, יחד עם פרטי ההזמנה.

3.1. בעת מילוי ההזמנה נבקש להקפיד ולעקוב אחר ההוראות, לבחור את נקודת החלוקה הרלוונטית וכן למלא את כל הפרטים הנדרשים בתהליך ההזמנה באתר במלואם, וזאת על מנת שנוכל לספק את הזמנה במועד וללא תקלות. ככל והפרטים שימסרו יהיו שגויים ו/או לא מדויקים, אנו לא נוכל להבטיח את ביצוע ההזמנה. 

3.2. בכל בעיה ו/או שאלה בנוגע למוצר ו/או לתהליך הזמנה ניתן לפנות לשירות הלקוחות שלנו במספר הטלפון 052-8022380.

3.3. אספקת המוצרים ללקוח ובהתאם להזמנה שבוצעה על ידו, כפופה למלאי המצוי באותה העת באתר "דורי תוצרת חקלאית". במידה ואחד מהמוצרים הקיימים בסל אזל המוצר יוסר מההזמנה הסופית ויוחלף בתוספת של מוצרים הקיימים בהזמנה. 

לעניין זה לא תהייה לכם כל טענה, דרישה או תביעה כלפי "דורי תוצרת חקלאית" או מי מטעמה בגין מוצרים שלא סופקו בפועל והוחלפו במוצר אחר.

3.4. שינוי הזמנה/ביטול – שינוי הזמנה ו/או ביטול הזמנה אפשרי עד יומיים קודם למועד הקבוע לאספקת ההזמנה, בקשות לעניין זה יתקבלו עד לשעה 22:00. 

על מנת לבצע עדכון ו/או שינוי בהזמנה יש לשלוח הודעה ו/או להתקשר למספר 052-8022380.

כמו כן, ככל ולא יתקבלו מספיק הזמנות לצורך ביצוע חלוקה למיקום מסוים החברה רשאית שלא לבצע חלוקה למיקום זה והלקוח יעודכן על כך בהתאם.

3.5. החזרות – פירות וירקות אשר סופקו ללקוח אינם ניתנים להחזרה.

4. מחירים באתר – המחירים באתר החברה מוצגים בשקלים, המחירים סופיים ובהתאם לקבוע בחוק.

אנו עושים כמיטב יכולתנו על מנת לספק את המוצרים על פי התנאים הנקובים בתקנון זה ובהתאם למחירים הנקובים באתר בעת ביצוע ההזמנה, יחד עם זאת, יתכן מצב בו המחיר המוצג באתר לא יהיה עדכני ו/או מדויק, וזאת כתוצאה מטעות אנוש ו/או טעות תכנותית ו/או תפעולית באתר. במקרה שכזה, המחיר הקובע הוא המחיר במחירון החברה והמחירים יקבעו בהתאם להחלטת החברה. 

מבצעים – מעת לעת יתכן והחברה תציע באתר זה מבצע מסוים. תנאי המבצע יקבעו על ידי החברה בלבד ויפורסמו בעת המבצע. החברה רשאית להפסיק את המבצע או לבצע שינויים בתנאי המבצע בכל עת ולא יהיה למשתמש כל טענה ו/או תלונה ו/או דרישה בדבר ביטול ו/או שינוי כאמור בסעיף זה.  ככל ולקוח קיבל קופון מבצע, הקופון הינו אישי ולא ניתן להעברה ו/או שימוש על ידי אחר. 

מחיר משקל / יחידה

המוצרים המוצגים באתר נמכרים במשקל ו/או ביחידות, המחירים מוצגים בהתאם כמחיר ליחידה או כמחיר לק"ג (קילו גרם) או כמחיר למוצר ארוז. אנא שימו לב בבחירתכם מוצר כי הזמנתם את הכמות המתאימה כפי שתוצג לכם בהתאם למוצר באתר.

מחיר משוערך  

המחיר המוצג בסל הקניות באתר עת סיום ביצוע הזמנה באתר הינו מחיר משוער ועל כן, מחיר החיוב הסופי ללקוח יהיה בהתאם למשקל הסופי של המוצר אשר מסופק ללקוח בפועל ו/או עקב שינויים/עדכונים בהזמנת הלקוח טרם מועד האספקה ו/או ממבצעים או שינוי מחירים בהזמנות שאינן מסופקות ביום ההזמנה. לדוגמא מחיר לקילו הינו 5 ₪ ובשקילת המוצר עולה כי משקלו 5.1 קילו לכן המחיר הסופי של המוצר יהיה 5.1 ₪. 

5. אמצעי תשלום –

5.1. חיוב ישיר באתר באמצעות כרטיס אשראי – כחלק מחוויית השירות שאנו מעניקים ללקוחותינו, דאגנו להטמיע באתר זה מערכת סליקה מתקדמת ומאובטחת המאפשרת ביצוע חיוב בכרטיס אשראי בהתאם לכל הכללים הקבועים בתקנות חברות כרטיסי האשראי. 

5.2. פרטי כרטיס האשראי מוזנים באתר בעת ביצוע הזמנה בלבד ומועברים באמצעות דף המאובטח בטכנולוגיית ssl לצורך ביצוע החיוב. לאחר החיוב, פרטי האשראי מושמדים ולכן השימוש בפרטי האשראי הינם חד פעמי. פרטי החיוב אינם נשמרים מטעמי ביטחון והגנה על פרטיות לקוחותינו, גם לא לצורך חיוב הזמנות חוזרות. בכל הזמנה יש לעדכן/למסור את פרטי החיוב מחדש.

5.3. החברה שומרת לעצמה את הזכות לעדכן ו/או לשנות ו/או להוסיף ו/או להסיר את אמצעי התשלום הקיימים באתר, הכל בהתאם לאפשרויות התשלום הניתנות בסיום ביצוע הזמנה באתר ובהתאם לנהלי האתר שיקבעו על ידי החברה מעת לעת.

6. משלוחים ואספקה

משלוחים

7. ההזמנה תסופק לאזור חלוקה ממנו ביקשתם לקבל את המוצר ואשר נבחרה על ידכם בעת ביצוע ההזמנה, וזאת, בכפוף לקבלת תשלום מלא עבור המוצר כפי שנדרש בתקנון זה.

7.1. מועד האספקה ומיקום האספקה יהיו בהתאם לקבוע באתר בעת ביצוע ההזמנה. לא ניתן לבצע הזמנות למקום אשר אינו מצוין באתר.

7.2. על הלקוח לוודא כי הוא זמין לקבל ו/או לאסוף את ההזמנה מהמקום הקבוע במועד הקבוע. קיימת חשיבות לאיסוף ההזמנה במועד ובשעה שנקבעה. במקרה בו הזמנה לא נאספה על ידי הלקוח במועד ללקוח לא תהייה כל טענה כלפי החברה ו/או מי מטעמה לגבי טיב המוצרים ו/או טריותם ו/או איכותם. 

7.3. אנו עושים כל מאמץ כדי להגיע אליכם עם ההזמנה שלכם במסגרת הזמן הקבועה, אך מודיעים כי יתכנו שינויים בלוחות הזמנים. בכל מקרה של שינוי מועד אספקה (הקדמה או איחור) אנו נעשה את מירב המאמצים לעדכנכם ובכל מקרה לא תהיו פטורים מלשלם עבור ההזמנה שבוצעה. 

7.4. בעת קבלת המשלוח על הלקוח האחריות לבדוק את תכולתו בהתאם להזמנה מבלי לעכב את השליח ו/או להתעכב במקום האספקה. 

7.5. כל המוצרים הנשלחים אליכם ייארזו באריזות הנכונות והמתאימות לצורך שמירה מרבית על המוצר, טריותו ואיכותו, וזאת בהתאם לשיקול דעתה של החברה.

7.6. אנו עושים את כל המאמצים להביא לכם את כל המוצרים שהזמנתם באיכות ובטריות מרבית. עם זאת מודעים אנו לעובדה כי טעויות קורות ולכן במידה ונתקלתם בטעות בהזמנה שסופקה אליכם אם במוצר או בכמות אתם מוזמנים לפנות למחלקת שירות הלקוחות שלנו להסדרת הנושא.

בכל שאלה אודות ההזמנה שסופקה ניתן לפנות למוקד שירות הלקוחות בהודעת וואטסאפ למספר הטלפון 052-8022380 מייד ו/או בתוך 3 שעות ממועד האספקה. 

8. בשלב זה אנו לא גובים דמי משלוח לאזורי המשלוח הקבועים בתקנון זה ו/או באתר. במקרה בו קיימת אפשרות למשלוח עד הבית יתווספו דמי משלוח בהתאם למחיר הקבוע באתר בעת ביצוע ההזמנה. יובהר כי החברה ו/או מי מטעמה רשאים לשנות סעיף זה ולהוסיף ו/או לשנות ו/או להסיר עלות משלוח בעת ביצוע הזמנה בכל עת. 

9. משלוח יתאפשר לאחר עיבוד מלא וסופי של ההזמנה וכן, קבלת תשלום מלא עבור המוצר ועבור המשלוח וקבלת אישור על ביצוע תשלום זה. אנו רשאים לעכב משלוח ולמנוע את אספקתו באם לא התקבל תשלום מלא עבורו ו/או הזמנה לא בוצעה במלואה ו/או בצורה תקינה. 

10. מוצר שנשלח בהתאם לפרטים שנמסרו במעמד ביצוע ההזמנה, חזקה עליו שהגיע ליעדו. 

11. מוצר שנשלח לכתובת שגויה אשר נמסרה בעת ביצוע ההזמנה, והמוצר חזר לחברה, המשתמש יישא בכל עלות פוטנציאלית הנוגעת להחזרת המוצר ובכלל זה עלויות המשלוח ו/או ההחזרה, וכן עלויות משלוח נוסף לכתובת מתוקנת ועלויות נוספות ככל שיידרשו ויקבעו על ידי החברה בהתאם לנסיבות המקרה.

12. החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות את אפשרויות המשלוח, עלויות המשלוח ותנאי המשלוח באתר בכל עת.

בזמנים מסוימים ייתכנו עיכובים במועדי אספקת המוצרים ובאספקת המוצרים בכלל וזאת בשל נסיבות אשר אינן תלויות בחברה כגון: "כוח עליון", סגר שהוטל ו/או משבר מדיני ו/או מצב חירום ו/או מזג האוויר ו/או נזקי מזג אוויר ו/או כל מצב כזה או אחר אשר יש בו כדי מונע מהחברה ו/או מי מטעמה לספק את המוצרים בזמנים הקבועים ו/או לספק את המוצרים בכלל. במקרה כזה לא תהייה ללקוח כל טענה לחברה ו/או מי מטעמה.


13. ביטול עסקה   

החברה מקפידה על אספקת מוצרים איכותיים ותקינים, וכן על משלוח אשר יבטיח את הגעת המוצר שלם ותקין ועל כן, ביטול עסקה והחזרת מוצר יתאפשרו בתנאים הקבועים בתקנון זה ובהתאם לחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981. 

שינוי / ביטול הזמנה לפני משלוח

ניתן לבצע שינוי בהזמנה ו/או לבטל הזמנה עד יומיים לפני המועד הקבוע לאספקה. בקשות לעניין זה יתקבלו עד לשעה 22:00 של היום האחרון בו ניתן לבטל ו/או לשנות את ההזמנה. לדוגמה – אם ביצעתי הזמנה ביום א' והמועד הקבוע לאספקה הינו ביום ה', אני אוכל לבצע שינוי ו/או לבטל את ההזמנה עד ליום ג' בשעה 22:00 לכל המאוחר.

בכל שאלה בעניין זה ניתן לפנות לשירות הלקוחות שלנו בטלפון או בהודעת וואטסאפ 052-8022380

לאחר אספקה

לאחר אספקת ההזמנה לא יהיה ניתן להחזיר או להחליף מוצרים שכן מדובר במוצרים מתכלים אשר עלולים להינזק עקב אחסון או שמירה בתנאים לא נאותים ע"י הלקוח.

במידה ומוצר הגיע פגום עקב אחת מהסיבות המנויות להלן, יהיה ניתן לפנות לשליח בעת קבלת המשלוח ו/או למוקד שירות הלקוחות שלנו בתוך 2 שעות מקבלת המשלוח לצורך החזר/ביטול /זיכוי: 

מוצר שנפגם במהלך המשלוח, מוצר שנפגם עקב אריזה לא נכונה, פגם תברואתי במוצר, מוצר שהוזמן וחויב ולא הגיע עם המשלוח.

מוצר שנפתח ו/או שנעשה בו שימוש אפילו חלקי, לא יהיה ניתן להחזירו כלל.

במקרה של משלוח עד הבית - מרגע שקיבלתם לידכם את סל הקניות מהשליח ולא נתקבלו מצידכם הערות לשליח אנו רואים הזמנה זו כמאושרת ותקינה.

ביטול זכאות לביצוע עסקאות – אנו שומרים לעצמנו את הזכות לבטל עסקה ו/או מכירה כולה ו/או חלקה וכן למנוע מלקוחות/משתמשים מסוימים את הזכות לעשות שימוש באתר ו/או בשירותי החברה בכללותם בכל אחד מהמקרים האלו:

  • במידה ונפלה טעות קולמוס במחיר המוצר ו/או בתיאור המוצר. 
  • מסירת פרטים שגויים במכוון בעת ביצוע הזמנה.
  • גרימת נזק ו/או פגיעה באתר "דורי תוצרת חקלאית" ו/או בצד שלישי כלשהו הקשור לאתר זה.
  • ביצע מעשה בלתי חוקי או שותפות למעשה שכזה.
  • קיים חוב לחברה ו/או לצד שלישי הקשור עמה וחוב זה אינו נפרע במועד.
  • בוצעה הפרה כלשהי של תנאי הסכם זה.

14. המוצרים באתר

המוצרים המוצגים באתר הם מבחינת הצעה לרכישה ואין בהזמנת מוצר כל התחייבות מצד החברה לספקו. 

אתר זה דינמי ואנו עמלים רבות על עדכונו, אם בעדכון מוצרים ואם בפרטים נוספים, יחד עם זאת, לא נוכל להתחייב כי תיאור מוצר ו/או תוכן אחר המוצג באתר יהיה מדויק, מלא, מהימן, עדכני ו/או ללא שגיאות שכן טעות לעולם חוזרת. 

כמו כן, התמונות המוצגות באתר מיועדות להמחשה בלבד ועל כן יתכן שוני בין מראה ו/או גודל המוצר בתמונה ובין מראה ו/או גודל המוצר הסופי כפי שיתקבל אצל המזמין. במקרה כגון זה לא תהייה למזמין כל טענה ו/או תלונה לעניין המוצר ואין בכך כל עילה לביטול עסקה.

אתר זה תומך במכשירים שונים ועל כן ניתן להיכנס לאתר ולבצע הזמנה בכל עת מהמחשב, האייפד, הטאבלט, בטלפון הסלולרי ו/או בכל אמצעי אחר. יש לקחת בחשבון כי בכל צג במכשירים אלה מוצג צבע אחר בהתאם לרזולוציה הקבועה במכשיר ובהתאם לנתוני המכשיר ועל כן, אין אנו יכולים להתחייב כי התצוגה בכל אחד מהאמצעים הנ"ל תהייה זהה למקור.

למען הסר ספק, יובהר כי מרגע שהמוצר נשלח למזמין ו/או למי מטעמו אין החברה ו/או מי מטעמה אחראים על כל נזק אשר עלול להיגרם כתוצאה משימוש בלתי סביר ו/או שימוש מוטעה ו/או שימוש אחר מזה שלשמם נועדו המוצרים באתר זה. 

15. הגבלת אחריות

השרות באתר "דורי תוצרת חקלאית" ניתן לשימוש כמו שהוא (As Is) ולכן לא תהייה למשתמש ו/או למי מטעמו כל טענה, דרישה או תביעה כלפי החברה ו/או מי מטעמה בגין השרות המוצע באתר, אופי השרות, מגבלות הקיימות באתר או כל טענה כשלהי הנוגעת לאי התאמת השרות ו/או המוצרים ללקוח ודרישותיו. 

החברה לא תישא בכל אחריות לכל נזק כלשהו שייגרם במישרין או בעקיפין בשל רכישה באתר זה או בשל אי היכולת לבצע רכישה ושייגרם כתוצאה ממעשה ו/או מחדל ו/או רשלנות של הלקוח או צד ג' כלשהו, לרבות רכישה ע"י קטין ללא הסכמת הוריו, רכישה בכרטיס אשראי ללא הסכמת בעליו וכו'. כמו כן אנו לא נישא בכל נזק הנגרם בגין איחור באספקה. 

החברה לא תישא בכל אחריות לכל נזק כלשהו שייגרם במישרין או בעקיפין בשל רכישה באתר זה או בשל אי היכולת לבצע רכישה ושייגרם כתוצאה כוח עליון ו/או תקלה באתר ו/או פריצה לאתר ו/או כל מצב בו האתר אינו פעיל ו/או אינו פועל בשלמות.  

מבלי לפגוע בכל האמור לעיל, בכל מקרה החברה ו/או מי מטעמה ,לא יישאו בסכום נזק העולה על מחיר המוצרים אשר הוזמנו ושולמו על ידי הלקוחה. 

16. מדיניות פרטיות 

הנהלת האתר מקפידה על פרטיות מבקרי האתר ומכבדת את פרטיותם בעת השימוש באתר. מדיניות הפרטיות תחול על הפרטים האישיים הנמסרים על ידי המשתמש באופן אקטיבי בעת ביצוע הזמנה ו/או לצורך ההרשמה למועדון לקוחותינו (לרבות ביחס להכללה במאגר מידע ודיוור ישיר).

במידע האמור לא יעשה כל שימוש למעט השימוש אשר לשמו הוא נועד ובגינו נמסר. המידע נשמר על ידינו ולא יועבר לשום גורם ו/או צד ג' אלא בהסכמת לקוחותינו בלבד. 

כל מידע אחר אשר הגיע לידנו ביחס למשתמש אשר אינו מידע אישי שהוזן באופן אקטיבי על ידי המשתמש וכפוף למדיניות הפרטיות באתר זה, וכן כל מסר, חומר או תוכן שנשלח או הועלה לאתר זה באמצעות דואר אלקטרוני או בדרך אחרת, לרבות נתונים, שאלות, תגובות, וכיו"ב, ייחשב כמידע שאינו סודי ואינו מוגן בזכויות כלשהן, ועל כן לא יהיה כפוף להגנת הפרטיות, ויטופל בהתאם. 

17. קניין רוחני וזכויות יוצרים

המותג "דורי תוצרת חקלאית" שם המותג וכן הדומיין של אתר זה ושל כל אתר אחר של החברה ו/או מי מטעמה, הינם סימני המסחר של " דורי תוצרת חקלאית" /או מי מטעמם בלבד (בין אם נרשמו ובין אם לאו) ואין לעשות בהם שימוש מבלי לקבל מראש ובכתב את הסכמת החברה.

החומרים והשירותים המוצעים באתר זה, מוגנים על ידי זכויות יוצרים, סימני מסחר, ו/או כל חוקי קניין רוחני אחרים. כל שימוש ללא הרשאה מפורשת של " דורי תוצרת חקלאית" ו/או מי מטעמה, בחומרים או בשירותים או במוצרים המוצעים באתר זה לא לשימוש לו הם נועדו עלולים להפר חוקים אלה ולהפר את תנאי השימוש המוגדרים באתר זה והקבועים בחוק. 

אין להעתיק, להפיץ, לשכפל, לשווק ולהשתמש בכל צורה במידע ו/או תמונה מהאתר מבלי לקבל את רשותם המפורשת, בכתב, של בעלי ו/או מנהלי אתר " דורי תוצרת חקלאית" ולפעול התאם להרשאה זו בלבד.

אין להשתמש ו/או להציג את המוצרים והמידע הקיים באתר זה במלואו ו/או בחלקו, באתר אינטרנט אחר או בכל מקור מידע אחר, ובכל דרך. 

בנוסף לחומרים והשירותים המוצעים באתר זה על ידי " דורי תוצרת חקלאית"  יכול ויהיו מוצעים באתר מוצרים, מידע ושירותים המוצעים על ידי צדדים שלישיים (להלן: "שירותי צד ג"). שירותי צד ג' עלולים להיות כפופים להסכמים נפרדים הנלווים לשירותים הללו. הנהלת האתר אינה אחראית ואינה נוטלת כל אחריות ו/או חבות מכל סוג שהוא ביחס לשירותי צד ג' ו/או מוצרים אשר יסופקו ע"י צד ג'. 

בכל מקרה כי גולש באתר זה סבור כי קיימת הפרה כלשהי באתר לעניין זכויות יוצרים וקניין רוחני של צד ג' יש לפעול בהתאם לנוהל "התראה והסרה" לפיו יש לעדכן בכתב את הנהלת האתר בדבר הפרה זו במייל אנו נבחן כל פנייה ונפעל בהתאם לכל דין. 

18. הדין החל 

הדין החל על ובקשר לתנאי שימוש אלו והשימוש באתר הוא הדין הישראלי בלבד וזאת בין אם השימוש באתר נעשה בישראל ובין בחו"ל.

סמכות השיפוט הבלעדית בקשר עם תנאי השימוש והשימוש באתר מוקנית לבית המשפט המוסמך במחוז דרום בלבד.


2all בניית אתרים